Trójmiasto to nie jeden organizm miejski, ale trzy miasta i też kilknaście różnych ich wizytówek. Nie byłoby oczywiście bez gdańskiej fontanny Neptuna i żurawia na Długim Pobrzeżu, bez sopockiego mola i 'Monciaka' czy gdyńskiego bulwaru z okrętem Błyskawica i żaglowcem Dar Pomorza. Każdy odnajdzie tam swoje 'perełki'.

W Gdańsku jest wiele miejsc do odkrycia - poniżej fotografie widoków z Wieży Domu Przyrodników w budynku Muzeum Archeologicznego w Gdańsku oraz XVII wieczny Neptun na Długim Targu oraz Stadion.

Symbolem Gdyni jest Skwer Kościuszki z Błyskawicą i Darem Pomorza oraz prawie dwu kilometrowy bulwar rozciągający się od przystani jachtowej po Polankę Redłowską. Góruje nad nim Kamienna Góra na którą możesz wjechać kolejką linowo terenową. Jednak w Gdyni znajdziecie wiele innych atrakcji - więcej informacji jest TUTAJ.

Sopot to nie tylko ulica Monte Cassino i molo - warto się zagłębć w uliczki i odkryć coś dla siebie - Grodzisko Archeologiczne, czy Plac Jasia Rybaka - więcej znajdziecie TUTAJ.