pl PL en EN de DE

Jeżeli szukacie ciszy i spokoju zapraszamy do siedliska położonego na skraju kaszubskiej wsi. Będziecie wypoczywać na pełnej zieleni działce o pow. 2000m2 mając do dyspozycji klimatyczny dom z lat czterdziestych ubiegłego wieku, garaż i miejsce parkingowe. Na gości czeka ocieniony gruszą taras, wiata, palenisko, grill, a także leżaki i parasol ogrodowy. W domu na deszczowe dni jest telewizja NC+ (a dla dzieci zaś klimatyczny i tajemniczy strych), dostęp Wi-Fi, a w wyposażeniu pralka oraz zmywarka. Dodatkowo nawet latem gdy pojawią się chłodniejsze dni wszystkie pokoje są wyposażone w ogrzewanie, które utrzymuje stałą, przyjemną temperaturę - efekt cieplarniany ;)

  • slide3.jpg
  • slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide4.jpg

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

SALON

Oto salon naszej 'Szkodnikówki' - znajdziecie tutaj ławę narożną i stół, a także wygodny wiklinowy fotel. Jest tutaj także rozkładana sofa.

SYPIALNIA 1

W drugiej sypialni znajdującej się od frontu budynku jest podwójne szerokie łóżko, szafa, półki z książkami i ładny zielony piec kaflowy, który jak wszystkie piece w domu jest wyposażony w duchówkę.

SYPIALNIA 2

W pierwszej sypialni, która znajduje się od strony ogrodu poczujecie się trochę jak w górskim schronisku. Stół i krzesła, wygodne łóżka piętrowe i piec kaflowy - oto główne elementy wyposażenia.

KUCHNIA Z JADALNIĄ

W kuchni znajdziecie wszystko co potrzebne w szafkach i starym sosnowym kredensie. Wyposażenie to kuchnia gazowa, lodówka, zmywarka, a także czajnik elektryczny i ekspres do kawy.

ŁAZIENKA

Kiedyś w miejscu gdzie teraz znajduje się łazienka był przedsionek - drugie wejście do domu. Łazienka jest wyposażona w prysznc i umywalkę z ciepłą wodą oraz oczywiście toaletę :) Znajdziecie tam także pralkę.

MAGICZNY STRYCH

Pełen zakamarków strych to przestrzeń nad całym domem -  w deszczowy dzień można pobujać tam się w worku na linie czy też zagrać w piłkarzyki. Schody strychowe są dość strome, ale posiadają zabezpieczenie w postaci bramki.

OGRÓD

Ogrodzona pełna zieleni działka o powierzchni około 2000m2 będzie do Waszej dyspozycji. Oprócz różnych zakamarków wśród drzew znajdziecie tam huśtawki, leżaki do leniuchowania, palenisko z rusztem do zrobienia ogniska (są też kijki do kiełbasek), a także wiatę ze stołem i ławami.